Apie mus. Paslaugos

Apie mus. Paslaugos

Esame pozityviai mąstantys, veržlūs ir atviri naujovėms, todėl savo klientams siūlome gana platų kompleksišką ar dalinį rinkodaros paslaugų spektrą tam, kad verslas visada būtų perspektyvus.


Internetinių svetainių kūrimas ir administravimas – parenkame unikalaus bei akiai patrauklaus dizaino sprendimus, lengvai valdomą turinio valdymo sistemą, pritaikome mobiliems įrenginiams.

SEO paslaugos – nežaidžiame su keliais raktiniais žodžiais, mes pilnai sutvarkome kliento svetainę, padarome vidinę ir išorinę SEO optimizaciją, kreipdami dėmesį daugiau nei į 200 optimizacijos kriterijų.

Rinkų tyrimai ir analizė – suteiksime užsakovams pagrindinę informaciją apie pageidaujamą rinką, jos dėsnius, atsižvelgdami į veiklos sritį. Rinkos tyrimų procesas apima: duomenų rinkimą, analizę ir interpretavimą. Ši informacija reikalinga tam, jog būtų numatomi ateities įvykiai ir potencialių vartotojų elgesys.

Rinkodara – padėsime pateikti vartotojui paklausią prekę ar paslaugą, teisingai nustatyti kainą, tinkamai parinkti realizavimo kanalus, organizuoti reklamą.

Internetinis marketingas – tai nepaprastai puikios galimybės sumažinti informacijos distribucijos kaštus globaliai auditorijai ir verslui konkuruoti tarptautinėse rinkose sutaupant lėšas, skirtas tradicinei reklamai.

Socialinių tinkų marketingas sukursime jums Google plus, Facebook, Twitter, LinkedIn profesinį profilį ir kt.

Partnerių tinklo marketingas dažnas pasirūpina tik savo svetaine ar randamumu internete, mes kuriame tinklą. Partnerių tinko marketingas ganėtinai nauja paslauga, tačiau būtent naujovės ir yra varomoji jėga. Kas mes be partnerių?

Verslo įvedimas į užsienio rinkas jei planuojate, bet nežinote nuo ko pradėti, kad verslo plėtra būtų sėkminga ir išvengtumėt nereikalingų kaštų ir laiko praradimo, suteiksime įmonėms žinių ir pasidalinsime naudinga patirtimi, kad verslo ir prekybos plėtra tarptautiniu mastu būtų sėkminga.


 

Visa ką Jums siūlome – nėra smulkmenos, jos yra suma viso to ką darote ir ko Jūs siekiate. Mes siūlome Jums padėti, jei nesate tikri, kad teisingai padarysite viską patys.