Internetinis marketingas

Internetinis marketingas

Internetinis marketingas – ypatingai stipri informacijos pateikimo tam tikrai tikslinei grupei priemonė. Tai įvairaus pobūdžio reklamos interneto tinkle metodų, pasirenkamų atlikimo būdų ir priemonių derinys, kurio svarbiausi aspektai – marketingo strategija ir marketingo planas. Jie naudojami Jūsų tikslinei auditorijai pritraukti ir sužadinti jos susidomėjimą pateikta informacija.

Kadangi internetas – tai ta erdvė, kurioje absoliučiai viskas gali būti pristatyta greitai, išradingai ir nenuobodžiai, sulaukiant ypač greito atgalinio ryšio. Renkamės partizaninį marketingą ir visas galimas media priemones, tai drąsi marketingo strategija,  todėl tikimės pasiekti pakankamai gerų ir greitų rezultatų. Apgalvotas marketingo planas – padės tai įgyvendinti.

Internetinis marketingas – tai dar viena iš svarbių sudedamųjų dalių bendroje įmonės rinkodaroje, kadangi internetas yra ko ne vienas pagrindinių ir greičiausių komunikavimo priemonių.

Sudėtinės marketingo dalys

Tiek bendra įmonės rinkodara, tiek internetinis marketingas susideda iš daugybės dalių: rinkos tyrimų, marketingo planų, marketingo įgyvendinimo strategijų, išlaidų vertinimo, įrankių ir priemonių planų įgyvendinimui pasirinkimo ir daugelių kitų sudėtinių dalių. Tai yra ištisai besisukantis procesas, kuriam reikia skirti laiko ir pastoviai jame dalyvauti. Mes Jums padėsime:

  1. Įsigilinsime į Jūsų produkto / paslaugos pozicionavimą rinkoje.
  2. Peržiūrėsime arba sukursime naują bendrą marketingo planą.
  3. Įvertinsime keliamus tikslus ir kitus aspektus.
  4. Panaudosime turimą arbą sukursime naują interneto svetainę.
  5. Sukursim komunikacijos priemones socialiniuose tinkluose.

Išnaudosime visas galimas priemones – tiesioginę internetinę rinkodarą, įvairias media priemones, reklamos kampanijas.