Neapgaudinėkite vartotojų ir Google

Neapgaudinėkite vartotojų ir Google

     Tai pagrindinė taisyklė, kurios nesilaikant realiai apgausite ne savo vartotojus ir Google, bet save. Kaip jau rašėme ankstesniuose straipsniuose, jau pačio Google atstovų teigimu, norint jog svetainė būtų randama aukštuose Google apieškos pozicijose, visų pirma reikia ją sukurti ir administruoti taip, jog ji būtų įdomi ir patraukli, kitaip sakant draugiška jos lankytojams. SEO paslaugos kurias sudaro vidinis ir išorinis SEO optimizavimas, yra sudarytas iš reikalavimų ir patarimų, kaip svetainę ar el.parduotuvę padaryti patrauklią, įdomią ir informatyvią. Daugiau informacijos, kitose temose arba Google Webmaster Guidelines.

SEO optimizavimas. Trumpai ko dar negalima daryti

     Nei viename puslapyje netalpinkite paslėptų tekstų, raktažodžių nuorodų ir panašiai. Kiekviena užmaskuota informacija, patenka į “Black Hat” kategoriją, apie kurią ir jos pasekmes jau rašėme. Atminkite jog visa informacija kuri Google paieškos robotui yra nurodoma viena, o svetainės vartotojams kita, patenka į “Black Hat” ir yra priskiriama kaip juodųjų technologijų SEO optimizavimas. Taigi jei naudosite veiksmus ar technologijas paieškų sistemų apgaulei, jos jus nubaus visam laikui pašalinant svetainę iš reitingavimų.

Rekomenduoju peržiūrėti Google darbuotojo Matt Cutts video įrašą, kuris aiškiai paaiškins viską apie informacijos maskavimą:

Nenaudokite netikrų atsiliepimų ir kitokių reitingavimo įrankių, jeigu atsiliepimai ir reitingai nėra realūs.

Informacija turi būti tiksli ir neklaidinanti. Jeigu įkeliate nuorodą ir parašote į kokią svetainę jinai nuves ar kokia informacija bus parodyta, tai taip ir turi būti kaip informavote.

Jokiais būdais nenaudokite svetainėje jokios kenksmingos programinės įrangos. Google tai nustatys ir net parodys vartotojui iki jam atidarant svetainę, be to sulauksite tikrai griežto Google atsako.

Neapgaudinėkite vartotojų ir Google. SEO paslaugos

Žinoma programinė įranga gali būti įkelta į svetainę ir be jūsų pagalbos, tiesiog įsilaužus į ją per serverius. Tokiu atveju bandykite spręsti problemą šios informacijos dėka. Ir Negalima ne tik naudoti bet ir platinti bet kokią žalingą programinę įrangą savo svetainėje.

Nedarykite svetainių tinklo, kuriame svetainės dubliuotų viena kitą. Taipogi nekurkite vienodų puslapių svetainėse. Visa infomacija turi būti unikali, vieninteliame egzemplioriuje. Taip pat nenaudokite ir tekstų, nukopijavę jų kitose internetiniuose šaltiniuose. Jeigu jau taip nutinka, jog reikia patalpinti informaciją kuri yra nekintama, pvz. techniniai įrangos aprašymai, tuomet pridėkite papildomo unikalaus teksto. Stenkitės, kad liktų ne daugiau nei 10% sutampančio turinio.

Jei jau svetainės Title ir Description įrašai nurodo svetainės tematiką, kurią Google paieškos rezultatuose mato vartotojas, tai svetainė ir turi būti būtent tokios tematikos. Vartotojas turi rasti svetainėje tokią informaciją, kurią jis tikisi rasti, priešingu atveju – vėl Google nuobauda.

Tekstuose nenaudokite didelio kiekio raktažodžių. Tai visai nepadeda nei vartotojui nei paieškos sistemoms. Tai greičiau kenkia nei padeda.

Dar labai daug būtų galima vardinti veiksmų ir taisyklių, tačiau visko neaprašysime, juk internetas yra pilnas SEO optimizavimo paslapčių. O tingesniems rekomenduojame vieną geriausių SEO optimizavimo specialistų Patrick Sexton.