Partnerių tinklo marketingas

Partnerių tinklo marketingas

Marketingas, rinkodara, rinkų tyrimai, rodos tiek daug visi žino apie šių žodžių reikšmę ir paskirtį, bet daugelis Lietuvos didmeninės prekybos įmonių, prekinių ženklų atstovų ar gamintojų, rūpindamiesi verslo plėtra, pamiršta vieną ir labai svarbią marketingo taisyklę – norint sėkmingai konkuruoti rinkoje ir didinti pardavimus, neužtenka vien tik surasti naują partnerį, užpildyti jo sandėlius ir laukti didesnių pardavimų. Niekada nereik pamiršti, jog jei Jūs rinkoje nebesate vienas vienintelis tam tikros prekės importuotojas ar gamintojas, reiškia Jūs turite konkurentų ir ne vieną, ne du. O ką turi konkurentai? Ogi ir jie turi savo prekybos partnerius, kurie stumdosi nugaromis su Jūsų partneriais. Taigi pajamos, pelnas, augimas yra pilnai priklausomas nuo partnerių. Kaip manote, kas nutiks, jei vieną dieną jie pralaimės konkurencinę kovą? Ką Jūs dabar galvojate? Ar apie savo partnerius, ar savo įmonę? Taip, svarbu ir viena ir kita – parnerių žlugimas yra Jūsų įmonės žlugimas.

Kaip galime padėti šiuo klausimu mes?

Pirma – priminsime Jums, kad egzistuoja marketingas ir marketingo planavimas ir strategijos!

Antra – supažindinsime ar tiesiog priminsime kas tai yra įvairių sričių marketingo paslaugos.

Trečia – įtrauksime į bendrą veiklą tiek Jus, tiek prekybos partnerius, nes grąžą duoda vientisa rinkodara.

Turbūt ne naujiena, kad informacija internete ar pardavimai internete kas dieną turi vis didesnę reikšmę bendriems įmonių pardavimams. Papulti į pirmuosius paieškų sistemų puslapius, su kiekviena diena tampa sudėtingiau ir brangiau. Mokėti už Google Adwords reklamą, taip pat ne kiekvienam pagal kišenę. Per ilgalaikę darbo praktiką, mes sukaupėme žinių ir sukūrėme unikalią internetinio marketingo strategiją, kaip savo lėšomis didinti būtent savo partnerių žinomumą ir pardavimus.

Rūpinkitės partneriais, o jei tam naudojamas profesionalus marketingas, rezultatai bus efektyvesni, nei surengus jiems kalėdinį vakarėlį ar kitą šventę. Tokios išlaidos, nors tikrai nemažos – visgi nėra efektyvios, geriau panaudokite jas pvz.: skirdami partnerių konkurencines kovos palaikymui, sulauksite daug daugiau nei vien tik partnerių dėkingumo. Juk kaip ką tik ir minėjome, padidėjus pardavimams pas partnerius, padidės pardavimai tiesiogiai pas Jus. Žlugs partneriai, nekas laukia ir Jūsų. Todėl siūlome nelaukti ir susisiekti su mumis.

Nepamirškite, kad laimi pirmas. Pradėsite bendradarbiauti su mumis, laimėsite Jūs, nukentės konkurentai. Pirmi pradės su mumis bendradarbiauti Jūsų konkurentai……