Socialinių tinklų marketingas

Socialinių tinklų marketingas

Prieš gerus keletą metų socialiniai tinklai buvo visiška naujovė, o kas tai yra socialinių tinklų marketingas iš viso nebuvo žinoma, o šiuo metu bene kiekvieną dieną eskaluojama socialinių tinklų tema, todėl tiek paprasti interneto vartotojai, tiek verslas sunkiai įsivaizduoja gyvenimą be socialinių tinklų. Tai ne tik rinkodara, bet ir labai gera reklama internete.

Neabejotinai, dažnas marketingo specialistas svarsto, kad kasdien reikia kažką veikti socialiniuose tinkluose. Pradėjus vykdyti tokią veiklą, susiduriama su klausimais:

– kaip rasti gerbėjų?

– kaip prisibelsti tūkstantinėms auditorijoms?

– kaip sukurti ir vartotojui pateikti patrauklų turinį?

Socialinių tinklų marketingas, tai vienas efektyviausių šiuolaikinės internetinės rinkodaros variantų. Socialiniai tinklapiai tokie kaip Google+, Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter ir kiti suteikia galimybę įmonėms, organizacijoms bendrauti ir talpinti informaciją, tokia reklama internete yra puikus, greitas ir efektyvus marketingas.

Ar teikia naudą puslapiai socialiniuose tinklalapiuose? Neabejotinai – taip!

  • Socialiniai puslapiai – tiesioginis bendravimas su lankytojais ir klientais, bei savotiškas prekės ženklo populiarinimas;
  • Nauji lankytojai – puslapiai ir reklamos socialiniuose tinklapiuose didina naujų lankytojų srautus į Jūsų puslapį;
  • Nuorodos – tai vienas iš internetinės rinkodaros sėkmės elementų, nes galima dalintis naujienomis, nuorodomis ir pan.;
  • Prekės ženklo reklama – svarbu pažymėti, kad aktyvumas internete didina Jūsų matomumą, gerina įvaizdį, vartotojai atpažįsta prekės ženklą;
  • Paieškų sistemos – visos paieškų sistemos, filtruoja informaciją atkreipdamos dėmesį į tinklalapio turinį. Įmonės, veiklos aktyvumas socialiniuose tinklalapiuose, tai svarbus signalas paieškų sistemoms, kurios vertina tuos puslapius, kaip naudingus vartotojams.

Geram rinkodaros specialistui neturėtų iškilti klausimas ar verta kurti puslapius socialiniuose tinklapiuose ir naudotis jų reklama internete.

Neabejotinai socialinių tinklų lyderio pozicijas tiek Lietuvoje, tiek užsienyje užima – Facebook. Globalioje rinkoje toliau seka Twitter ir kiti – Youtube, Google+, Linkedin.

Kodėl vertas socialinių tinklų marketingas iš mūsų rankų?

  • Padarysime Jūsų konkurentų socialinių tinklų reklamos analizę;
  • Nustatysime tikslingas vartotojų grupes;
  • Paruošime socialinių tinklų reklamos strategiją;
  • Sukursime visą reikalingą reklaminę medžiagą;
  • Įgyvendinsime socialinių tinklų marketingo planą.

Socialinių tinklų marketingas tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti parastas ir nesudėtingas procesas, kurį gali įgyvendinti bet kuris įmonės darbuotojas, juk visi naudojasi socialiniais tinklais ir išmano juos. Tačiau galime palyginimui pateikti ir tokią mintį, jog visi naudojasi ir kompiuteriais, tačiau sutrikus jo veiklai nuo menkiausio viruso, nei vienas nežino ką daryti ir kreipiasi į specialistus. Todėl drąsiai galime teigti, norite efektingai perduoti savo reklamą socialiniuose tinkluose, kreipkitės į mūsų kompaniją.