Svetainių kūrimas ir administravimas

Svetainių kūrimas ir administravimas

Internetinė svetainė – tai įmonės veidas ir pirmas įspūdis apie Jus.

Interneto svetainių kūrimas, bet kokiai internetinei veiklai. Originalios, estetiškos ir patrauklios vartotojams, pagal kliento poreikius ir lūkesčius. Svetainių kūrimas yra kūrybinis procesas, tačiau mūsų kuriamos svetainės atitinka ne tik naujausias dizaino tendencijas, techninius sprendimus, bet ir yra funkcionalios. Šiuo metu pati sąvoka interneto svetainė labai išsiplėtė ir pasikeitė, todėl ji apima pilną spektrą internetu vykdomų paslaugų: interneto svetainių kūrimas, elektroninės parduotuvės kūrimas, šioms paslaugoms priskiriama net ir socialinių tinklų portalai.

Internetinių svetainių kūrimas, jų dizainas ir įmonės „portfolio“ – turi atspindėti pagrindinę veiklą, teikiamas paslaugas ar parduodamas prekes. Todėl svetainių kūrimas, o ypatingai dizainas, turi daug svarbių momentų, į kuriuos reikia atsižvelgti – lengvai suvokiamas turinys, aiški ir vientisa vaizdinė medžiaga.

Internetinės svetainės kūrimas – tai komandinis darbas. Dizaineris, programuotojas, SEO paslaugos specialistas, tekstų kūrėjas. Mes daug dėmesio skiriame į puslapio draugiškumą vartotojui.

Keletas dizaino ir struktūros pavyzdžių:


Dizaino pavyzdys
Dizaino pavizdys
Dizaino pavizdys
Dizaino pavizdys
Dizaino pavizdys
Dizaino pavyzdys

Niekada nepaliekame savo klientų likimo valiai ir apmokome, kaip administruoti svetainę, keisti ir papildyti joje esančią informaciją, o klientui pageidaujant – šiuos darbus atliekame patys.

Kiekvienoje kuriamoje interneto svetainėje

  • Įdiegiama turinio valdymo sistema, kad galėtumėte savo interneto svetainę administruoti (koreguoti tekstus, kurti naujas skiltis, įsikelti nuotraukas ir pan.) savarankiškai, be programuotojų pagalbos ir papildomų išlaidų.
  • Sudaroma galimybė integruoti įvairių socialinių tinklų elementus – Facebook , Google+ ir t.t.
  • Svetainės kuriamos atsižvelgiant į poreikius (o ne tik iš šablonų). Šiais laikais populiaru naršyti internete mobiliaisiais įrenginiais, todėl kuriamos svetainės iškarto pritaikomos planšetėms ir mobiliems įrenginiams (Responsive design).
  • Svetainėse bus įdiegta Google Analytics ir Google Webmaster Tools, tai leis Jums stebėti, kiek lankytojų sulaukia Jūsų interneto svetainė, iš kur jie ateina, kuriuose puslapiuose ilgiausiai išbūna jūsų lankytojai ir dar daug kitos naudingos informacijos.
  • Rengiame specialiai svetainėms tinkamus tekstus ir vertimo paslaugas.
  • Suteikiame ir svetainių talpinimo, adreso registravimo, el. pašto dėžučių kūrimo paslaugas.